Шампионската лига се завърна с нова порция зрелище!

Във вчерашния 22-ри октомври Шампионската лига се завърна с първите си девет мача след паузата за срещите от турнира на УЕФА - Лига на нациите.

Ранните мачове загатнаха за предстоящото зрелище след разгромния успех с 5:1 на Монако срещу Цървена Звезда.

Монако разби Цървена звезда за втората си победа в Шампионската лига, Минамино с два гола

В другия двубой с по-ранен час седемкратният носител на трофея Милан записа първата си победа през настоящата кампания след 3:1 срещу белгийския Брюж.

Милан се справи с десетима от Брюж за първата си победа в ШЛ

Борусия Дортмунд изигра много силно първо полувреме срещу Реал Мадрид в повторение на финала от миналия сезон, но след почивката "кралете" се развихриха и спечелиха с 5:2.

Борусия (Дортмунд) ядоса Реал Мадрид и после стана страшно

Пари Сен Жермен тотално надигра ПСВ Айндховен, но нидерландците се затвориха отлично и стигнаха до равенство 1:1.

ПСЖ и ПСВ не се победиха

Арсенал бе крайно пестелив с оглед предстоящото дерби с Ливърпул в Премиър лийг и победи Шахтьор (Донецк) след автогол, а Тросар дори пропусна дузпа.

Арсенал победи Шахтьор със скучен и надменен футбол

Щутгарт сложи край на неволите си и най-накрая спечели, като надви Юентус с минималното 1:0.

Блестящ Щутгарт постави на колене Ювентус в Торино

Спортинг сломи Юурм (Грац) при гостуването си и заслужено се поздрави с успех с 2:0, който ги прати сред най-успешните към момента.

Победа в Австрия утвърди Спортинг сред лидерите в ШЛ

Астън Вила и Унай Емери продължиха да творят чудеса и бирмингамци без никой да очаква в началото на сезона оглавиха класирането в супергрупата от 36 отбора.

Астън Вила поведе колоната в Шампионската лига след бой над Болоня

Жирона постигна дебютен успех в "турнира на богатите" след като надви друг новак - Слован (Братислава), у дома в Испания с 2:0.