АЕК излезе втори в Гърция

Шампионът на Гърция АЕК се изкачи на второ място във временното класиране на местната Суперлига, след като победи с 1:0 гостуващия Арис в последния мач от 13-ия кръг. Попадението за тима на Матиас Алмейда отбеляза Домагой Вида в 59-ата минута.

Домакините пропуснаха няколко добри положения преди почивката, но след нея успяха да стигнат до трите точки. Гола на хърватския защитник Вида падна след асистенция на Петрос Манталос

Десподов и ПАОК с четвърта поредна победа, вече са на две точки от върха

За АЕК това беше трети пореден успех без допуснат гол. Отборът вече е само на точка зад лидера Панатинайкос. Арис заема 5-а позиция с 20 точки.

ПАОК на Кирил Десподов, който снощи разгроми с 3:0 Ламия, се намира на трето място в класирането, на две точки зад ПАО.