Лига на нациите по мини футбол - България - Израел

Десподов игра половин час при трудна победа на ПАОК

Отборът на ПАОК, където се състезава българинът Кирил Десподов, спечели с 2:1 домакинството си от 11-ия кръг на гръцката Суперлига срещу тима на Панетоликос. С успеха солунчани събраха 23 точки и се доближиха на 2 пункта от лидера Панатинайкос, който има мач по-малко.

Домакините се поизмъчиха, за да стигнат до победата и им се наложи да правят обрат, след като противника поведе в 20-ата минута с попадението на Педро Силва Торейон.

Нещата на стадион “Тумба” се обърнаха още преди края на първото полувреме, като головете отбелязаха Мбвана Самата в 26-ата минута и Андрия Живкович в 36-ата минута.

През втората част нови попадение не паднаха, като в 64-ата минута влезе в игра Кирил Десподов, който остана на терена до последния съдийски сигнал.

Снимки: Imago