Илиан Илиев с едно полувреме при тежка загуба на Кифисия

Кифисия допусна трето поредно поражение в гръцкото първенство. Новакът в Суперлигата отстъпи с 0:3 при гостуването си на Панетоликос и се смъкна на предпоследното 13-о място в класирането. Българският национал Илиан Илиев се появи като резерва в началото на второто полувреме.

Резултата в полза на Панетоликос откри Жоао Педро от дузпа в 45-ата минута. В 62-ата Фредерико Дуарте покачи на 2:0, а точка на спора сложи Бруно Дуарте в 79-ата минута. По този начин съставът на Янис Петракис изпревари Кифисия и заема 12-а позиция във временното подреждане.

В друга среща от 13-ия кръг Астерас Триполис победи с 1:0 Пансерайкос. Единственото попадение падна в 78-ата минута и беше дело на Хуан Баутиста Миритейо.

Успехът изкачи Астерас Триполис на 6-о място в класирането със 17 точки.