Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Льовен и Малинов завършиха годината с гръмка победа

Отборът на Льовен завърши 2021 година с гръмка победа с 3:0 като гост на Шарлероа. Срещата е от 21-ия кръг на първенството на Белгия. Българинът Кристиан Малинов бе титуляр за гостите и записа пълни 90 минути.

Каспер Де Норе откри резултата за Льовен в 17-ата минута, а Муса Ал-Тамари удвои в 54-ата. Третият гол бе дело на Сори Каба в 74-ата минута.

С тази победа Льовен завършва календарната година на 10-ата позиция с 26 точки. Шарлероа е на 7-ото място с 32 точки. Водач е Роял Юнион с 47 точки.