Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Селта се измъкна в последните секунди (видео)

Гол в последните секунди на добавеното време спаси Селта от домакинско поражение срещу борещия се за спасение Валядолид - 1:1. Жейсън Мурийо беше точен с глава в 94-ата минута, с което тимът от Галисия спечели точка в срещата от 25-ия кръг на Ла Лига. Гостите бяха повели в 70-ата минута чрез бившия футболист на Селта Фабиан Ореяна.

Малко преди изравнителния гол звездата на домакините Яго Аспас удари греда от пряк свободен удар.

При същия резултат приключи и първият дуел между двата тима по-рано през сезона.

Евентуален успех щеше да увеличи шансовете на Селта в битката за място в топ 6, но тази цел вече изглежда труднопостижима

Валядолид е с равен актив с първия тим под чертата - Алавес, а Елче, който също е в зоната на изпадащите, но само с точка по-малко, има да изиграе два мача повече.