Голове след 93-ата зарадваха Валенсия (видео)

С попадения след изтичането на редовното време Валенсия пречупи Селта за 2:0 в двубой от 24-ия кръг на Ла Лига и се отдалечи на 6 точки от зоната на изпадащите. Мануел Вайехо беше точен в 94-ата, а в 98-ата Кевин Гамейро добави втори гол.

Домакините бяха улеснени от изгонването на вратаря на съперника Рубен Бланко в 64-ата минута, когато съдията прецени, че той е фаулирал нападателя Максимилиано Гомес.

Селта беше на крачка от точка, но реферът даде 7-минутно продължение. В четвъртата от него Вайехо направи двоен пас с Канг-Ин Лий и реализира за 1:0. В осмата минута, след като и добавеното време вече беше изтекло, Гамейро излезе сам срещу вратаря и оформи крайния резултат.