Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Уест Хам без проблеми срещу закъсалия Лестър (видео)

Тимът на Уест Хам регистрира резонна победа с 2:0 над изпитващия сериозни затруднения тим на Лестър пред собствена публика на "Болейн Граунд". Андрю Каръл (24) и Стюарт Даунинг (56) бяха точни за "чуковете", за да увеличат серията без победа на "лисиците" на вече 12 мача, като по този начин запазиха мястото на отбора на Сам Алърдайс в топ 4.

Каръл откри резултата с третия си гол за сезона, продължавайки отличната си серия след завръщането си на терена от продължително лечение на травма в коляното. Той се възползва от лош пас към вратаря на Пол Кончески, догони топката и с техничен прехвърлящ удар матира Бен Хамър за 1:0.

В началото на втората част Стюарт Даунинг подпечата победата на домакините с красив удар от близо 20 метра, с който не остави шансове на вратаря. Поражението е седмо поред за "лисиците" далеч от дома. През втората част гостите опитаха да се върнат в мача, но Адриан дел Кастийо спаси удари на Дейвид Нюджънт и Леонардо Уйоа.