Късен гол класира Израел на четвъртфиналите на Европейското за младежи до 21 години

Отборът на Израел записа победа с 1:0 срещу селекцията на Чехия в последен мач от груповата фаза на Европейското първенство за младежи до 21 години. Единственият гол в мача отбеляза полузащитникът на Макаби (Нетаня) - Омри Ганделман, в 82-ата минута.

Победата класира израелците във фазата на директните елиминации след като изместиха от второто място днешния си съперник в своята Група “С”. Победител в групата стана Англия, която по същото време надви Германия с 2:0 и закотви “бундес тима” на дъното на класирането.

Турнирът се провежда в Грузия и Румъния, като към фазата на директните елиминации ще продължат осем отбора.

Снимка: uefa.com