Крайни резултати в Лигата на нациите

Неделният ден донесе много емоции с битките в Лигата на нациите. В очаквания с най-голям интерес двубой Англия пребори Хърватия с 2:1 и спечели първото място в група 4 на Лига "А".
В Група 2 на Лига "А" Швейцария прие Белгия, но едва ли някой е предполагал какво ще се случи - 5:2 за домакините, с което те също завършиха на първа позиция.

В Лига "В" Австрия надви Северна Ирландия с 2:1 като гост в мач без значение. Така австрийците завършват втори след победителя Босна и Херцеговина, а домакините са последни 4 поредни загуби.

В група 2 на Лига "С" Гърция загуби у дома от Естония, а Унгария надви Финландия. Тук обаче всичко беше ясно още преди този кръг. Финландците печелят групата, е последната позиция е за Естония.

В група 2 на Лига "D" Беларус очаквано победи като гост Сан Марино с 2:0 и си гарантира първото място.

Лига на нациите:

Лига "А"

Швейцария - Белгия 5:2 0:1 Т. Азар (2) 0:2 Т. Азар (17) 1:2 Родригес (26-дузпа) 2:2 Сеферович (31) 3:2 Сеферович (44) 4:2 Елведи (62) 5:2 Сеферович (84) МИНУТА ПО МИНУТА

Лига "С":

Гърция - Естония 0:1 0:1 Сапинен (44) МИНУТА ПО МИНУТА Унгария - Финландия 2:0 1:0 Салай (29) 2:0 Наги (37) МИНУТА ПО МИНУТА Лига "А" Англия - Хърватия 2:1 0:1 Крамарич (57) 1:1 Лингард (78) 2:1 Кейн (85) МИНУТА ПО МИНУТА Лига "D":Молдова - Люксембург 1:1 1:0 Гинсари (58-дузпа) 1:1 Бенси (70) МИНУТА ПО МИНУТАСан Марино - Беларус 0:2 0:1 Драгун (8) 0:2 Сарока (52) МИНУТА ПО МИНУТА Лига "В": Северна Ирландия - Австрия 1:2 0:1 Шлагер (49) 1:1 Еванс (57) 1:2 Лазаро (90) МИНУТА ПО МИНУТА