"Контра": Заслужи ли Италия класирането за сметка на Хърватия

Ал-Насър не успя да нанесе първа загуба на Ал-Хилал за сезона

Ал-Насър не успя да нанесе първа загуба на шампиона Ал-Хилал за сезона. Днес двата тима направиха равенство 1:1 в голямото дерби от 32-рия кръг на първенството на Саудитска Арабия, а любопитното е, че домакините поведоха още в 1-вата минута, докато гостите изравниха дълбоко в добавеното време.

Още не бе изтекла първата минута след началния съдийски сигнал и Ал-Насър взе преднина в мача. Отавио отбеляза страхотен гол с удар извън наказателното поле след асистенция на Кристиано Роналдо.

След това и двата тима имаха своите шансове за гол, но развръзката дойде в добавеното време. В 97-ата минута домакините получиха дузпа след намесата на ВАР, а Александър Митрович реализира от бялата точка за 1:1.

(АРХИВ) Спечели билет за двама за финала на Шампионската лига

Така новият шампион Ал-Хилал продължава да няма загуба от началото на сезона, като заема 1-вото място с 29 победи и 3 равенства и актив от 90 точки. Ал-Насър е на 2-рата позиция със 78 точки.

Другите два мача от кръга днес Дамак - Ал-Файха и Ал-Етифак - Ал-Ахуд също завършиха при резулта 1:1.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!