Отборът на Димо Кръстев победи този на Вальо Антов

В своеобразното българско дерби в Серия "Б" на Италия отборът на Димо Кръстев ФералпиСало победи с 1:0 този на Валентин Антов - Кремонезе, в гостуването си от 31-вия кръг. Само единият от двамата ни сънародници обаче бе на терена и това бе Антов, който започна като титуляр за домакините, но бе заменен в 64-тата минута от Джакомо Куалиата.

ФералпиСало стигна до успеха в 77-ата минута, когато Федерико Бергондзи отбеляза единствения гол в мача, който се оказа и победен за гостите.

Така Кремонезе допусна второ поредно поражение и остава на 4-тото място във временното класиране с актив от 56 точки. ФералпиСало пък взе ценен успех в битката за оцеляване и вече има 30 точки в актива си, като се намира на 19-ата позиция.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!