Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Георги Миланов сменен при равенство на Динамо (Б)

Динамо (Букурещ) направи 0:0 при гостуването си на Политехника (Яш) от 29-ия кръг на румънската Суперлига. Георги Миланов игра до 61-ата минута за "червените кучета", които остават в зоната на изпадащите.

Динамо определено доминираше и създаде няколко чисти положения, но не успя да вземе трите точки на терена на един от конкурентите си в дъното на таблицата. Миланов беше активен и след негово центриране в 57-ата минута Хаким Абдала стреля на сантиметри от гредата. Малко след това българинът отстъпи мястото си на Дани Иглесиас.

Динамо загуби само един от последните си пет мача и положението на тима вече не е отчайващо, както преди няколко седмици. Съставът на Желко Копич обаче има най-слабата атака с едва 21 отбелязани гола.

Начело в румънското първенство е ФКСБ с 61 точки, пред Рапид (Букурещ) с 51, ЧФР Клуж с 49 и Университатя (Крайова) с 45.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!