Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Ал-Хилал с поредна победа, Митрович не спира да бележи

Ал-Хилал записа 18-а поредна победа във всички турнири и общо 10-а в първенството на Саудитска Арабия. Днес възпитаниците на Жорже Жезуш надвиха с 2:0 състава на Ал Уехда. Александър Митрович пък отбеляза пореден гол, като вече има 15 от началото на сезона.

Сауд Абдулхамид откри резултата в 20-ата минута след асистенция на Рубен Невеш. След това Митрович оформи успеха на своя тим, отбелязвайки втория гол в мача в 80-ата минута, възползвайки се от пас на Малком.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

С този успех Ал-Хилал продължава да води в класирането с 47 точки, пред втория Ал-Насър, който е с мач по-малко и третия Ал-Ахли.. Ал Уехда е на 9-ата позиция с 22 точки.

В други срещи от 17-ия кръг Дамак победи Ал-Раид с 1:0 като гост, а Ал-Фатех и Ал.Шабаб направиха реми 1:1.