Селекционерът на Уелс вярва в силите на отбора

Отборът на Уелс може да попадне в група с Англия и Шотландия при жребия за Европейското първенство по футбол през 2024 година при жребия в събота вечер, но преди това му предстои участие в плейофите за класиране на шампионата.

Съставът, воден от селекционера Роб Пейдж все още има две големи препятствия за преодоляване, за да намери място на финалите в Германия, като първо трябва да победи Финландия на 21 март, а след това да се справи с Полша или Естония на 26 март.

"Формата, в която се намираме в момента и с феновете у дома, ние сме готови да изправим срещу всеки в Кардиф. Това е страхотна възможност за нас - две победи ни делят от ново класиране за голям турнир", коментира Пейдж.