Милен Желев с жълт картон при равенество на Оцелул

Бившият защитник на Арда Милен Желев игра цял мач за Оцелул, който направи 1:1 като гост на Политехника (Яш) в среща от 15-ия кръг на румънската Суперлига. Това беше 11-о равенство за тима от Галац, който през този сезон се завърна в елита.

Домакините поведоха в 31-ата минута, когато точен беше Шейън Харисън. До почивката Оцелул не отправи нито един удар към противниковата врата, но през второто полувреме съставът на Доринел Мунтеану се активизира. Така се стигна до 79-ата минута и гола на португалския нападател Фредерик.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Двата отбора са съседи в средата на класирането с по 17 точки. Начело е ФКСБ с актив от 31 пункта, следван от ЧФР Клуж с 30 и Рапид (Букурещ) с 26. На дъното е Ботошани с едва 6 точки.