Ивайло Марков остана на пейката при равенство на УТА Арад

Българският защитник Ивайло Марков не взе участие в срещата между неговия УТА Арад и Рапид (Букурещ) от 13-ия кръг на първенството на Румъния. Мачът бе доста интригуващ и завърши при резултат 2:2, но Марков не се появи в игра и остана на резервната скамейка.

Гостите на два пъти повеждаха резултата с голове на нигериеца Фуншо Бамгбойе в 12-тата и 45-ата минута.

Домакините обаче и двата пъти успяваха да се върнат в мача след точни изстрели на Папец Поп в 19-ата и Кевин Лукасен в 75-ата минута.

След това реми УТА Арад е на 14-тото място в таблицата с актив от 11 точки. Рапид пък се намира на 3-тата позиция с 23 точки.