Втора победа за Панама на "Голд Къп"

Панама се наложи с 2:1 над Мартиника и постигна втори успех в група "С" на турнира "Голд Къп". По този начин отборът на датския селекционер Томас Кристиансен си осигури място на четвъртфиналите.

Хосе Фахардо даде преднина на Панама в 57-ата минута, а защитникът на Андерлехт Майкъл Мурийо удвои в 69-ата. Карл Фабиен върна едно попадение за Мартиника в добавеното време.

В другата среща от групата Ел Салвадор и Коста Рика направиха нулево равенство. Костариканците създадоха повече положения, но бяха неточни в завършващата фаза и останаха на трето място в групата с 1 точка, колкото има и Ел Салвадор.

В последния кръг Коста Рика ще се изправи срещу Мартиника, а Ел Салвадор ще играе срещу Панама.

Снимки: Gettyimages