Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Сепси и Димитров на 1/2-финал за Купата на Румъния с мощна победа

Носителят на Купата на Румъния Сепси направи нова крачка към защитата на трофея си, спечелен през миналия сезон. "Червено-белите" записаха мощна победа с 4:1 над Миовени в сблъсъка от 1/4-финала на турнира. Цял мач за домакините записа и българският защитник Радослав Димитров.

Интересното е, че всичките голове паднаха през второто полувреме. Йон Георге откри резултата за Сепси в 54-тата минута, а Козмин Матей удвои в 69-ата.

Тази седмица играйте в Carlsberg “Домът на феновете” с дербито от Премиър лийг между Ливърпул и Арсенал

Гостите върнаха едно попадение чрез Йонуц Радеску в 75-ата минута, но в края на мача домакините добавиха нови два гола чрез Матей в 90-ата и Александру Тудорие в 95-ата минута.

Така Сепси е на 1/2-финал в турнира и очаква победителя в сблъсъка между ЧФР Клуж и Арджеш тази вечер.