Сасуоло трябваше да се потруди за трите точки

Сасуоло взе трудна победа с 1:0 в домакинството си на Специя. Единственото попадение реализира Доменико Берарди в 71-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Амиан.

Тимът на Алесио Диониси записа четвърта поредна победа в Серия А и се изкачи на десето място преди изиграването на другите мачове от кръга. Специя, който победи Интер преди седмица, е точно над зоната на изпадащите, но има преднина от пет точки пред 18-ия Верона.

И двата отбора търсеха победата и създадоха положения. Голът сякаш пречупи гостите и те не успяха да направят нещо съществено до края.

Снимки: Imago