Рамос: За да спечелиш Шампионската лига, трябва да победиш най-добрите

Бившият капитан на Реал Мадрид Серхио Рамос е амбициран да запише името си в историята и стана поредният играч на ПСЖ, който заяви, че шампионите на Лига 1 гледат към титлата в Шампионската лига.

В последно време парижани не се намират в най-добрата си форма и постигнаха няколко негативни резултата, между които и домакинска загуба от Байерн (Мюнхен) в първия 1/8-финал в най-комерсиалния клубен турнир. Само след седмица двата тима ще изиграят реванша на “Алианц”, но Рамос и неговите съотборници са амбицирани да си тръгнат като победители.

Меси измъкна слаб ПСЖ в последните секунди след страхотно зрелище

“Аз съм там, където искам да бъда, в клуб с желание да спечели Шампионската лига. Искам да се възползвам максимално от оставащото ми време като играч. Победата над Байерн би изпратила много силно послание. За да спечелиш този турнир, трябва да победиш най-добрите, а Байерн е сред тях всяка година. Въпреки това, най-добрите не винаги печелят,” заяви Рамос.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Бранителят е в Пари Сен Жермен за втори сезон, но имаше труден старт на кариерата си във френската столица с много контузии и проблеми. През тази година обаче той постепенно намира себе си и се утвърди сред водещите играчи на тима.

Снимки: Imago