Даниел Пеев: Играхме добре за момента, в който се намираме! Резултатът е неприятен

Волейболистите на Монтана загубиха като гости на Дея Спорт (Бургас) с 0:3 гейма в мач от 13-ия кръг на Efbet Супер Волей. Ето какво каза и призна треньорът на монтанчани Даниел Пеев след срещата:

Дея спорт с бърза и чиста победа над Монтана в Efbet Супер Волей

“Това са момчетата, това е отборът за втория полусезон. В различна ситуация сме от есенния полусезон. Може да се опитваме да подобряваме играта на отбора в този вид. Изиграхме нелоши два гейма, независимо че ги загубихме. Дея играха много чисто в първия гейм и това наклонзи везните в тяхна полза. Иначе играхме добре за момента, в който се намираме. Резултатът е неприятен. Надявам се всички момчета, които имат здравословни проблеми, да се върнат бързо и да са пълноценни. Винаги изисквам от моите момчета да искат да печелят и да се борят във всеки един мач. В първите три кръга от втория полусезон имаме мачове срещу много силни противници, които ни заварват в неприятна ситуация, но това, което можем да продължим да правим, е да работим", сподели Пеев.

Франческо Кадеду: Справихме се много добре, очаквах далеч по-оспорван мач

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Снимки: Startphoto