Илиан Илиев влезе в края при инфарктно реми на Аполон

Отборите на Пафос и Аполон направиха доста инфарктно реми 2:2 в сблъсъка помежду си от 18-ия кръг на първенството на Кипър. Гостите се добраха до точката с куриозен гол в добавеното време. Българският национал Илиан Илиев-младши също имаше кратко участие в двубоя, като се появи на терена като смяна в 86-ата минута на мястото на Езекиел Хенти.

Жайро даде преднина на Пафос още в 4-ата минута, но Аполон изравни в 51-вата минута чрез Идо Шахар, който се разписа от дузпа.

Домакините отново си върнаха преднината в резултата в 72-рата минута с гол на Мустафа Наме, но в 95-ата минута Амине Хамас центрира остро в наказателното поле, няколко играчи се разминаха с топката, която излъга и вратаря и се оплете в мрежата за крайното 2:2.

Така Пафос остава на 3-тото място в класирането с 38 точки, докато Аполон е на 6-ата позиция с 29 точки в актива си.