Георги Костадинов с контузия при равенство на АПОЕЛ

Отборите на Арис (Лимасол) и АПОЕЛ не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 16-ия кръг на първенството на Кипър. Двубоят завърши при резултат 1:1. Българинът Георги Костадинов бе титуляр за гостите, но бе заменен в средата на първото полувреме заради контузия. На този етап не може да се каже колко сериозен е проблемът.

Гол на Александър Кокорен за домакините в 30-ата минута бе отменен. Все пак Арис откри резултата в 42-рата минута чрез Карол Струски. Само три по-късно обаче гостите получиха дузпа, а Маркиньос бе точен за 1:1, като този резултат се запази до края на двубоя.

Това реми сложи край на победната серия на АПОЕЛ от 11 поредни мача във всички турнири. Отборът обаче остава начело в класирането с 37 точки. Арис пък се намира на 4-тото място с 32 точки.