Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Георги Костадинов с гол за седмата поредна победа на АПОЕЛ

АПОЕЛ Никозия продължава победната си серия в кипърското първенство. Тимът на Георги Костадинов спечели с 3:1 гостуването си на Неа Саламис, а българинът вкара последния гол. Това беше седми пореден успех за АПОЕЛ, който вече е втори в класирането с 30 точки - една по-малко от изненандващия лидер Пафос. Вчера Пафос се препъна у дома срещу последния Олимпиакос (Никозия) - 1:1.

Германецът Дани Блум откри в полза на АПОЕЛ в 37-ата минута след удар с глава. Само две минути по-късно Маркикньос шутира от границата на наказателното поле и не остави шансове на стража на домакините Николаос Мелисас. В началото на второто полувреме бившият футболист на ЦСКА Жуан Фелипе намали. Интригата се запази чак до последните секунди, когато Костадинов засече центриране от корнер и майсторски заби топката в мрежата на Неа Саламис.

В серията си от 7 победи АПОЕЛ допусна само два гола. Още в следващия кръг съставът на Владан Милойевич ще излезе в пряк дуел с Пафос и може да оглави таблицата. "Жълто-сините" имат аванс от 2 точки пред третия АЕК Ларнака, а шампионът Аполон (Лимасол), където играе Илиан Илиев, е на пета позиция в подреждането.