Георги Костадинов се завърна с асистенция при победа на АПОЕЛ

Българският национал Георги Костадинов направи отлично включване за отбора си АПОЕЛ Никозия при победата над Паралимни с 2:0 в десетия кръг на кипърското първенство. Българският халф се появи на терена в 60-ата минута на мястото на Далсио. В добавеното време на мача Костадинов пресече пас на съперника в центъра на терена и веднага изведе Кингсли Сарфо, който оформи крайния резултат.

Преди това Анастасиос Донис бе открил в полза на АПОЕЛ още в 4-ата минута на мача. Паралимни завърши с човек по-малко на терена заради червен картон на Марко Еман.

Георги Костадинов се завърна много силно на терена, след като не бе играл в последните 3 мача на тима. Това бе и първият му двубой при новия треньор Владан Милойевич.

С успеха АПОЕЛ се изравни по точки с втория Арис (Лимасол), като двата тима имат по 21 пункта. Лидер с 23 точки е Пафос.

Снимка: 24sports.com.cy