Болоня и Удинезе отново не успяха да се победят

Отборите на Болоня и Удинезе завършиха наравно 2:2 на „Ренато Дал’Ара“ в мач от 34-ия кръг на Серия "А". Това е пето поредно реми в срещите между двата тима.

Домакините взеха ранен аванс в шестата минута, когато Аарън Хики се разписа с удар по земя, при който топката се отби в далечната греда и след това влезе във вратата. В 25-ата минута Айзък Съксес асистира с пета на Дестини Удоджи, който със своя шут изравни резултата. В самото начало на второто полувреме именно Съксес направи обрата в мача пълен. Тогава той овладя топката на гърди след центриране на Жерард Деулофеу и я прати в противниковата мрежа. „Рособлу“ все пак стигнаха до равенството в 59-ата минута, когато резервата Никола Сансоне беше точен, възползвайки се от подаване на Рикардо Орсолини.

Така двата отбора остават съседи в класирането. Удинезе е 12-и с 40 точки, а Болоня е 13-и с 39 пункта.

Снимки: Gettyimages