Фен хвърли пръчка по празнуващия Луис Диас (видео)

Луис Диас бе един от възловите футболисти на Ливърпул при победата с 3:1 срещу Бенфика в Лисабон в първата четвъртфинална среща от Шампионската лига. Колумбийското крило се отличи с гол и асистенция, като с попадението си в 87-мата минута оформи крайния резултат. Съвсем естествено, януарското попълнение на мърсисайдци не скри радостта си от важния гол, но тъкмо в тази ситуация колумбиецът можеше и да пострада по-сериозно.

ТВ камерите уловиха момента, в който фен на "орлите", намиращ се на метри от празнуващия Диас, хвърля по него предмет, който бихме могли да определим като пръчка, вероятно метална. Този инцидент не помрачи радостта на футболистите на Ливърпул, които на практика са с единия крак на полуфиналите и лисабонските им съперници ще трябва да разчитат на чудо, за да елиминират борещия се на три фронта и за общо четири трофея през сезона английски гранд.

Подобен инцидент изглежда имаше и след края на двубоя, когато бившият футболист на Порто вече бе получил наградата си за играч на мача.

Колажи: Sport Bible, Daily Mail