Още една голяма изненада в четвъртия кръг на ФА Къп

Петодивизионният Боръм Ууд поднесе голямата изненада в четвъртия кръг за Купата на Англия, след като елиминира отбора от Чемпиъншип Борнемут след победа с 1:0 като гост. 37-годишният халф Марк Рикетс реализира единствения гол в 38-ата минута.

Отборът на Борнемут пропиля голяма част от игровото време и наложи натиск едва в последните минути на мача, но нападателите направиха пропуски, а в добавеното време Доминик Соланке изпусна най-добрата ситуация за гол, като не успя да намери рамката на вратата.

Скромният тим на Боръм Ууд удържа аванса си и се класира на осминафиналите, където ще срещне елитния Евертън.