Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Монреал не пощади Чикаго, тимът на Станислав Иванов е сред последните

Бившият нападател на Левски Станислав Иванов не помогна на Чикаго Файър да избегне трета поредна загуба в Мейджър лигата. Тимът на българина отстъпи с 0:2 при визитата си на Монреал Импакт и се намира на 12-о място в източната конференция, изпреварвайки единствено Синсинати и Торонто ФК.

Иванов беше титуляр и остана на терена до 68-ата минута, когато отстъпи мястото си на Роберт Берич. Малко преди това Ромел Кийото даде преднина на Монреал след пас на Джордже Михайлович, а в 80-ата минута Карлос Теран от гостите си заби автогол. Колумбиецът се опита да помогне в защита, но вместо това прати топката в собствената си врата.