Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Стаси Иванов изгледа от пейката победа на Чикаго Файър

Станислав Иванов остана резерва и не се появи в игра по време на двубоя на неговия Чикаго Файър срещу Ню Йорк Ред Булс от МЛС. Тимът му обаче записа победа с 2:1 и спря серията от 5 поредни мача без успех на сметката си.

Сърбинът Лука Стоянович бе големият герой за домакините на “Солджър Фийлд” тази нощ. Той отбеляза и двата гола за успеха своите във 2-ата и 8-ата минута.

Ню Йорк се добра до почетно попадение в 97-ата минута чрез Том Барлоу, нотова бе всичко.

С този успех Чикаго излезе на 11-ото място в Източната конференция със 17 точки. Ню Йорк е на 9-ата позиция с 19 точки. Водач е Ню Ингланд Революшън с 40 точки.