100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Мората: Този отбор на Испания заслужаваше много повече

Нападателят на Испания Алваро Мората влезе като смяна на полуфиналния мач на Европейското първенство по футбол срещу Италия, който завърши 1:1 в редовното време. Именно Мората изравни 10 минути преди края с чудесна атака, но след това се превърна във виновник за отпадането, тъй като направи решаващия пропуск при изпълнението на дузпи.

Дузпи пратиха Италия на финал, Мората се превърна от герой в грешник за Испания

"Този отбор заслужаваше повече, много повече. Както и в цяла Испания, това беше моя мечта, наша мечта. Мога само да кажа, че се гордея, че съм част от този отбор. Благодаря на тези, които ни повярваха. Понякога футболът може да бъде много неприятен. Да живее Испания”, написа Мората в профила си в Инстаграм.

Съперник на Италия в мача за титлата ще бъде победителят от мача довечера между Англия и Дания.