ЦСКА - София с две равенства и една загуба при юношите

ЦСКА - София U19 завърши наравно 2:2 с връстниците си от Пирин (Благоевград) в последната среща от сезон 2020/2021 в Елитната група до 19 години. Двубоят се проведе на базата в Панчарево.

Септември (София) е шампион при 17-годишните

През първото полувреме момчетата на Добромир Митов бяха по-добрият отбор на терена и неслучайно се оттеглиха на почивка с два гола аванс, дело на Данаил Стойчев, който се възползва максимално добре от асистенции на Димитър Горанов. През втората част обаче настъпи отпускане в редиците на “червените” и гостите успяха да отбележат две попадения. Така закономерно срещата приключи наравно 2:2. Със спечелената точка ЦСКА - София U19 събра актив от 59 т. и финишира на шесто място в крайното класиране. Предстои кратка почивка, след което в средата на юли отборът ще поднови тренировки.

Тимът на “червените” до 15 години пък завърши 0:0 като гост на Лудогорец в Разград. В първия двубой между двата тима момчетата на Стоян Ангелов спечелиха с 1:0 и по този начин остават лидери във временното класиране с три точки аванс пред разградчани два кръга преди края. Следващият мач на ЦСКА - София U15 е на 1 юли (четвъртък), когато отборът ни приема състава на Черно море (Варна).

ЦСКА - София U17 пък отстъпи с минималното 0:1 като гост на Лудогорец. Следващият мач на тима е на 1 юли, когато приема Локомотив (Пловдив).

Снимка: cska.bg