ЦСКА-София U19 записа втора победа за тази седмица

Юношите старша възраст до 19 години на ЦСКА-София записаха втора победа през настоящата седмица в Елитната група. В сряда те спечелиха двубоя си срещу Септември с 3:1, когато Марк-Емилио Папазов реализира хеттрик, а вчера “червените” надвиха със същия резултат Нефтохимик U19.

Славия триумфира с Купата на БФС при юношите младша възраст

Мачът се игра на стадион “Българска армия”, а резултатът бе открит още в 20-ата минута, когато Мартин Аврамов се възползва от хубаво подаване на Кристиян Атанасов. Седем минути по-късно Димитър Горанов покачи до 2:0, а второто полувреме ЦСКА-София вкара и трети гол след попадение на Кристиян Атанасов. Гостите от Бургас пък бяха точни от дузпа в последната минута на мача.

В следващия кръг ЦСКА-София U19 гостува във Варна на Черно море U19. Двубоят е насрочен за събота (19 юни) от 18:00 часа.