Футболистките ни до 19 години победиха Северна Македония

Националният ни отбор за девойки до 19 години се наложи над тима на Северна Македония с 3:2 в последната си среща от турнира Pirin Women's Cup. Така родните футболистки заеха първото място в класирането, след победата си над Албания с 4:2 в петък.

Футболните ни националки до 19 години надвиха Албания

Срещата започна добре за България, като Йоана Станкова откри резултата още в 8-ата минута. В рамките на първото полувреме Северна Македония отбеляза 2 гола - в 35-ата и 39-ата минута, като по този начин поведе, но футболистките на Елена Пеева изравниха през втората част. В 70-ата минута Ивелина Павлова направи 2:2, а 4 минути по-късно Здравка Парапунова донесе победата за нашия тим.