Футболните ни националки до 19 години надвиха Албания

Националният ни отбор по футбол за девойки до 19 години стартира участието си в турнира “PIRIN WOMEN’S CUP” с победа над Албания с 4:2.

Женският ни национален отбор по футбол отстъпи в първата си контрола

Двубоят започна с гол за Албания още в първата минута, но това не сломи духа на българките, които благодарение на Мирослава Пейкова възстановиха равенството само 4 минути по-късно. В 24-ата минута от срещата "лъвиците" поведоха след автогол на Албания.

През второто полувреме България отбеляза още 2 гола, като Мирослава Пейкова се разписа повторно в 46-ата минута, а Здравка Парапунова повиши аванса на България до 4:1 с майсторско изпълнение на пряк свободен удар. В самия край на срещата Албания успя да върне 1 гол след отсъдена дузпа и така оформи крайния резултат 4:2.