Очаквайте: Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Джахий Карсън: Ако успеем да ги победим на техен терен, ще се представим още по-добре в Пловдив

Академик Пловдив отстъпи с 84:89 на Рилски спортист в първия мач от полуфиналната серия в НБЛ. Ето как коментира срещата баскетболистът на гостите от Пловдив Джахий Карсън:

„Беше много тежък мач, много близък. Мисля, че допуснахме няколко пропадания в първата и в третата четвърт. В дългата серия обаче ще се прегрупираме и ще играем срещу най-силния отбор в Лигата по начина, по който можем да го направим.

Не мисля, че липсата на техния наставник на пейката ни дава някакво предимство. Ние мислим само за нашата част от играта. Трябва да оправим тези пропадания, които допуснахме в първата и третата четвърт. Ако успеем да ги победим на техен терен, ще се представим още по-добре в Пловдив.

Пропукахме се в защита в някои важни моменти. Когато защитата ни е по-добра, тогава и в нападение се справяме по-добре.“, заяви