100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Краев изгледа от пейката равенство на Фамаликао (видео)

Фамаликао направи 2:2 срещу Тондела в мач от 29-ия кръг на Примейра лига. Божидар Краев остана на резервната скамейка на домакините. В последните 6 двубоя на тима си българският нападател е престоял на терена едва 32 минути.

Иво Родригеш (10') и Леонардо Кампаня (28') дадоха солиден аванс на Фамаликао, но само за две минути в добавенто време на първата част Марио Гонсалес и Йон Мурийо изравниха. След почивката нови голове не паднаха и Фамаликао пропусна да се отдалечи още повече от опасната зона.

Отборът на Краев е 12-и в класирането в 31 точки, а първият тим под чертата Боависта има 28. В следващия кръг Фамаликао ще гостува на Порто.