Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Краев не игра при гръмка победа на Фамаликао над бившия му отбор

Отборът на Фамаликао записа гръмка победа с 3:0 като гост на Жил Висенте от 28-ия кръг на Примейра лига. Българинът Божидар Краев обаче остана на пейката и не влезе в игра срещу бившия си тим, с който направи име в Португалия през сезон 2019/20.

И трите гола за Фамаликао паднаха през второто полувреме, като два от тях бяха в самия край на срещата. Гостите поведоха чрез Хайме в 69-ата минута, а Кампаня удвои в 90-ата. Третият гол реализира отново Хайме в 4-ата минута на добавеното време.

Жил Висенте пък завърши срещата с човек по-малко, след като Ногейра бе изгонен в 86-ата минута.

С тази победа Фамаликао излезе на 13-ата позиция в класирането, като вече е само на точка зад Жил Висенте, който се намира на 12-ото място.