Лош ден за Божинов и Виданов на Апенините

Бившите играчи на Левски и ЦСКА Валери Божинов и Павел Виданов ще искат възможно най-бързо да забравят този 19-и кръг на Серия "Б". Първият бе резерва при гостуването на Про Верчели, където тимът му поведе в резултата с гол на Черавало. Последният бе избран да бъде титуляр вместо Божинов, а българинът го замени в 74-ата минута при резултата 1:1. Няколко минути по-късно домакините вкараха втори гол и така Тернана записа втора поредна загуба в първенството, оставайки на 15-то място с 22 точки. Божинов пък остава с два гола за този сезон и нямаше шанс да се разпише.

Въпреки дебютното си попадение в миналия кръг на Серия "Б", Павел Виданов бе оставен на пейката на Трапани в гостуването на Модена. Гостите дълго време водеха в резултата, но последните секунди допуснаха обрат и загубиха с 1:2, а защитника не се появи на терена. Трапани е на девето място с 27 точки, но само на четири от третото място.