Всички резултати от контролите на отборите от "А" и "Б" групи

Всички резултати от контролите на отборите от "А" и "Б" групи

Започват контролите на родните отбори като част от зимната подготовка за втория дял от шампионатите на "А" и "Б" група. Sportal.bg ви предоставя информация за предстоящите приятелски срещи на всички професионални отбори в родния футбол. По-долу ще намерите датите и противниците за двубоите на тимовете ни, които са вече официално договорени. Някои срещи все още не са с окончателно определена дата и може да настъпят промени. Мачовете, които бъдат уговорени по-късно ще бъдат добавяни допълнително и списъкът ще бъде обновяван периодично.

Лудогорец:
20.01, 16:00 часа - Фортуна Дюселдорф (Германия) 3:1 ВИДЕО
22.01, 17:00 часа - Виктория Пилзен (Чехия) 2:1 ВИДЕО
28.01 - Заря Луганск (Украйна) 2:1 ВИДЕО
31.01 - Стяуа (Румъния) 3:0 ВИДЕО
03.02, 17:00 часа Зборовка Бърно (Чехия) 0:0 ВИДЕО
06.02 - Слован Братислава (Словакия) 0:0  ВИДЕО
07.02 - БАТЕ (Беларус) 3:0 ВИДЕО
13.02 - Етър 2:0
13.02 - Добруджа 2:0

Левски:
16.01, 11:30 часа - Свиленград 6:0 ВИДЕО
23.01, 17:00 - Тобол 2:0 ВИДЕО
26.01, 17:30 часа - Александрия (Украйна) 3:2 ВИДЕО
29.01, 17:00 часа - Поли Тимишоара 2:1 ВИДЕО
03.02, 17:00 часа - Виторул Констанца (Румъния) 0:0 ВИДЕО
06.02, 16:00 часа - Збройовка Бърно (Чехия) 1:0 ВИДЕО
09.02, 16:00 часа - Домжале (Словения) 1:1 ВИДЕО
11.02, 16:00 часа - Спартак Миява (Словакия) 3:0 ВИДЕО

Берое:
18.01, 14:00 часа - Верея 0:0
24.01, 14:00 часа - Поморие 1:1
30.01, 10:30 часа - Дунав 1:1
03.02, 15:00 часа - Къркларелиспор (Турция) 1:0
06.02 - Румъния 1:2 ВИДЕО
09.02 - Айжик (Казахстан) 2:0 ВИДЕО
11.02 - Сапонвела (Грузия) 6:0

Литекс
20.01 - Свиленград 4:0
25.01 – Одд Гренланд (Норвегия) 2:0
29.01 – Стрьомгодсет (Норвегия) 1:0 ВИДЕО
02.02 – Динамо Загреб (Хърватия) 3:1
06.02 – Валеренга (Норвегия) 1:1
08.02 – Рубин Казан (Русия) 1:2
11.02 – Спартак Москва (Русия) 1:3 ВИДЕО
14.02 – Динамо Киев (Украйна)

Славия:
19.01 13:30 часа - Витоша Бистрица 7:1 ВИДЕО
26.01 - 15:30 часа - Подбедскидзие (Полша) 0:1
31.01 - Тренчин (Словакия) 0:0 ВИДЕО
04.02 - Заглебие (Полша) 1:2 ВИДЕО
07.02 - Иртиш (Казахстан) 1:4
09.02 - Астана (Казахстан) 0:3 ВИДЕО
12.02 - Тобол (Казахстан) - отменена

Черно море:
23.01, 14:00 часа - Созопол 2:1
27.01 - Добруджа 1:0
30.01 - Поморие 0:1
06.02, 14:30 часа - Дунав 2:1
09.02, 14:00 часа - Балкан (Ботевград) 1:0
10.02, Добруджа 3:0
12.02, 14:00 часа - Интер (Плачи дол)

Локомотив Пловдив:
22.01, 17:30 часа - Вакер Нордхаузен (Германия) 0:2 ВИДЕО
24.01 - ЧСМС Яш (Румъния) 1:0 ВИДЕО
27.01 - Височина Ихлава (Чехия) 2:2 ВИДЕО
03.02 - Шикхура Сакхере (Грузия) 3:0
13.02 - Оборище
20.02 - Верея

Ботев:
23.01, 18:00 часа - Поли Тимишоара (Румъния) 4:1
28.01, 16:00 часа - Висла Краков (Полша) 1:3 ВИДЕО
31.01, 17:00 часа - Нийрегихаза Спартакус (Унгария) 0:2 ВИДЕО
05.02 - Ягодина (Сърбия) 1:1 ВИДЕО
08.02 - Черноморец Одеса (Украйна) 1:3 ВИДЕО
11.02 - Домжале (Словакия) 0:0  ВИДЕО
16.02 - Септември София

Пирин:
29.01 - Волунтари (Румъния) 0:0
31.01 - Подбедскидзие (Полша) 0:0
03.02 - Мерани (Грузия) 3:2
04.02 - Каспи Актау (Казахстан) 0:0
07.02 - Сабуртало (Грузия) 1:2
10.02 - Окжетпес Кокшетау (Казахстан) 0:0

Монтана:
15.01, 11 часа - Кариана Ерден 3:1
23.01 - Александрия (Украйна) 0:0
25.01 - Петролул (Румъния) 1:1 ВИДЕО
29.01 - Йени Малатия (Турция) 2:2
01.02 - Мерани (Грузия) 1:1
03.02 - Виторул 2 3:1
14.02 - Вихрен
19.02 - Локомотив Мездра

Б Група:

Дунав:
26.01, 14:00 часа - Оборище Панагюрище 3:4
28.01 - Свиленград 6:1
30.01 - Берое 1:1
06.02, 14:30 часа - Черно море 1:2
09.02, 14:00 часа - Интер (Плачи дол) 1:1
12.02, 14:00 часа - Балкан
20.02 - Етър

Локомотив Горна Орхяовица:
23.01 - Ботев Гълъбово 1:1
27.01 - Розова долина 3:1
30.01 - Загорец 2:0
07.02, 13:30 часа - Ботев Враца 2:0
10.02, 14:30 часа - Септември Тервел 2:0
13.02, 14:00 часа - Черноморец Балчик

Поморие:
20.01, 14:00 часа - Карнобат 1:1
24.01, 14:00 часа - Берое 1:1
27.01, 14:00 часа - Ботев Гълъбово 2:0
30.01 - Черно море 1:0
04.02 - Черноморец 2:0
06.02, 13:00 часа - Спартак Плевен (Поморие къп) 1:0
09.02, 13:00 часа - Нефтохимик (Поморие къп) 0:1
13.02 - мач за трето място на с Поморие (Поморие къп)
20.02 - ?

Оборище Панагюрище:
23.01 - Загорец 4:1
26.01, 14:00 часа - Дунав 4:3
30.01 - Чико Бяга 3:1
03.02 - Евроколеж 2:1
06.02 - Витоша Бистрица 1:0
10.02 - Балкан Варвара 1:2
13.02 - Локомотив Пловдив
14.02 - Марица
20.02 - Ботев Гълъбово

Созопол:
20.01 - Черноморец Бургас 2:0
23.01 - Черно море 1:2
30.01 - Нефтохимик 1:1
04.02 - Карнобат 5:3
06.02 - Розова долина 2:0
09.02, 15:00 часа - Лудогорец II 3:1
11.02, 15:00 часа - Несебър 0:2
13.02 - елиминационна фаза на Поморие къп
17.02, 14:00 часа - Ботев Гълъбово

Банско:
23.01, 14:00 часа - Витоша Бистрица 1:4
27.01 - Септември София 4:1
03.02 - Вихрен 3:1
06.02 - Пирин Разлог 1:0

Верея:
18.01, 14:00 часа - Берое 0:0
30.01, 11:00 часа - Розова долина 2:0
04.02 - Бекешчаба (Унгария) 1:1
06.02 - Чихура (Грузия) 4:4
09.02 - Торпедо Кутаиси (Грузия) 1:3
12.02 - Жетсиу (Казахстан)
20.02 - Локомотив Пловдив

Ботев Гълъбово:
23.01 - Локомотив Горна Оряховица 1:1
27.01 - Поморие 0:2
30.01 - Свиленград 4:3
03.02 - Нефтохимик 0:3
06.02 - Етър 0:0
13.02 - Розова долина
17.02 - Созопол
20.02 - Оборище

Нефтохимик:
27.01 - Несебър 0:0
30.01 - Созопол 1:1
03.02 - Ботев Гълъбово 3:0
09.02, 13:00 часа - Поморие 1:0
11.02, 13:00 часа - Спартак Плевен 3:1
19.02 - Черноморец Балчик

Спартак Плевен:
24.01 - Вихър Славяново 3:1
27.01 - Литекс 2 - пропаднала
04.02, 11:00 часа - Етър 2:2
06.02, 13:00 часа - Поморие (Поморие къп) 0:1
11.02, 13:00 часа - Нефтохимик (Поморие къп) 1:3
13.02 - елиминационна фаза на Поморие къп

Лудогорец 2:
31.02, 13:00 часа - Етър 1:1
06.02, 15:00 часа - Несебър (Поморие къп) 0:1
09.02, 15:00 часа - Созопол (Поморие къп) 1:3
13.02 - елиминационна фаза на Поморие къп
19.02 - Добруджа

Локомотив Мездра:
22.01 - Балкан (Ботевград) 5:0
03.02 - Миньор Перник 1:1
19.02 - Монтана

Литекс 2:
27.01 - Спартак Плевен - пропаднала

Добруджа:
23.01 - Септември Тервел 3:0
27.01 - Черно море 0:1
30.01 - Интер Плачи Дол 5:0
03.02 - Несебър 5:2
06.02 - Суворово 3:0
13.02 - Лудогорец 0:2
13.02 - Етър
19.02 - Лудогорец 2

Септември Симитли:
23.01, 13:00 часа - Вихрен 3:0
30.01 - Септември София 0:0
10.02 - Беласица 4:1
03.02 - Пирин Гоце Делчев
13.02 - Миньор Перник

ЦСКА:
21.01, 17:00 часа - Александрия (Украйна) 4:2 ВИДЕО
01.02 - Ксанти 0:1 ВИДЕО
03.02 - Пантракикос (Гърция) 2:2 ВИДЕО

Още от БГ Футбол

Виж всички