Тарханов стартира ударно начело на Славия (видео + галерия)

Отборът на Славия записа победа в първата си контрола. "Белите" разбиха Витоша (Бистрица) с категоричното 7:1 на изкуствения терена на комплекс "Царско село". Това беше и неофициален дебют за Александър Тарханов начело на Славия.

Руснакът бе заложил на два различни състава. През първото полувреме личаха имената на повечето титуляри в тима, а през втората част се появиха много от юношите на клуба.
Славия и Витоша Бистрица играха контрола на Царско село
Славия бяха по-активни, но въпреки това Бистрица поведе в резултата, след като Иван Георгиев намери дошлия от Сливнишки герой голмайстор Мариян Хаджиев, който вкара във вратата на Георги Петков.

"Белите" изравниха в 37-ата минута, когато Вихрен Манев отсъди дузпа за Славия. Карачанаков застана зад топката, но стреля в бившия вратар на Левски и Ботев (Пловдив) Михаил Иванов, но с втория удар изравни резултата.

В 39-ата минута Георг Илиев центрира към Карачанаков, който направи 2:1. В края на първата част "белите" направиха добра контра и Ивайло Димитров направи резултата 3:1.
В 65-ата минута юношата Янис Карабельов реализира за 4:1, а в 75-ата минута комичен автогол си отбеляза стражът на Витоша. Последваха нови два гола дело на каращия проби литовец Папшис и на младия Георги Йомов, който беше част от школата на Левски. Той оформи крайното 7:1.

Славия: Георги Петков, Мартин Дечев, Стефан Велков, Цветомир Панов, Георг Илиев, Емил Мартинов, Китан Василев, Петър Атанасов, Ивайло Димитров, Антон Карачанаков (Марио Кирев, Емил Стоев, Владимир Семерджиев, Янис Карабельов, Димитър Буров, Георги Йомов, Мариус Папшис, Иван Драголов, Ивайло Марков, Петко Христов).Славия и Витоша Бистрица играха контрола на Царско село

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg