Верея би казахстанци в последната си контрола на турска земя

ФК Верея победи с 2:1 казахстанския Жетису в последната си четвърта контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия.

Още в първата минута на срещата старозагорци можеха да открият резултата, но ударът на Денис Пидев от 35 метра срещна гредата. В 12-ата минута ФК Верея откри резултата. След центриране от корнер на Иван Винков играещият треньор Живко Желев се разписа за 1:0.

В 35-ата минута Ангел Костов се възползва от подаване на Джунейт Али и с техничен удар прехвърли вратаря на Жетису за 2:0. След почивката Венци Иванов и Костов пропуснаха от чисти позиции да показат резултата.

Жетису върна едно попадение в 71-ата минута.

Това бе последната проверка на ФК Верея по време на лагера в Турция. Утре отборът лети от Анталия за Истанбул в 16,20 часа, след което с автобус ще се придвижи до Стара Загора.