Поморие не спечели първата си проверка

Намиращият се на второ място в "Б" група отбор на Поморие завърши 1:1 с третодивизионния ОФК Карнобат в първата си зимна контрола. Преди почивката попадения не паднаха, въпреки че имаше по три добри атаки към всяка от двете врати. След множество смени след почивката младокът Алеко Христов откри резултата в полза на домакините с удар от въздуха в началото на второто полувреме. 10 минути по-късно, в 60-ата минута, гостите изравниха след гол от дузпа на Георги Калоянов.

Дебют за Поморие направиха момчетата от школата на клуба Любомир Георгиев и Христо Димитров.

Следваща контролна среща на тима е идната неделя от 14:00 часа като гост на Берое.

Снимка: ФК Карнобат