Дунав (Русе) разпиля Свиленград във втората си контрола

Отборът на Дунав размаза Свиленград с 6:1 на стадион "Колодрума". Днес лидерът в "Б" група тотално надигра противника си и можеше да отбележи още попадения във вратата на домакините. Димов откри в 10-ата минута, а осем минути след това Йордан Димитров удвои аванса на гостите.

Домакините върнаха един гол в 28-ата минута, но три след това Колев отново направи аванса на Дунав два гола. Така завърши първото полувреме. След почивката Атанасов направи резултата 4:1 в полза на гостите. Младежкият национал Юлиян Ненов се разписа в 65-ата минута, а юношата на Левски Георги Чакъров оформи крайния резултат в 78-ата минута.