Попето игра 90 минути, Спартак е убедителен лидер в Русия (видео)

Българският национал Ивелин Попов беше титуляр за Спартак (Москва), който се наложи с 1:0 при гостуването си на Терек (Грозни) в среща от 15-ия кръг на Премиер лигата. Единствен гол вкара Маурисио дос Сантос в 26-ата минута. Това е 6-а поредна победа за Спартак, който води в класирането с 37 точки от 15 мача, с 6 пред Зенит, който утре има тежко гостуване на ФК Краснодар.

Ивелин Попов игра до 90-ата минута, когато беше заменен стратегически. Той обаче беше много активен и създаде доста възможности за своите, макар и да пропусна два отлични шанса.

Снимка: Чемпионат