Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Сасуоло отново мачка

Представящият се отлично тим на Сасуоло нанесе първа загуба на Дженоа този сезон. Тимът на Еузебио ди Франческо надви с 2:0 "грифоните" на стадион "Мапей" в мач от 4-ия кръг на Серия "А". По този начин "зелено-черните" и вече има актив от шест точки. Попаденията бяха дело на Политано от дузпа в 58-ата минута и Дефрей в 66-ата минута.

Още в 8-ата минута Дънкан от домакините удари гредата, а втората част се игра на много високи обороти. Първо гостите пропуснаха да вземат аванс, а след това допуснаха гол от дузпа. Вторият гол дойде след бърза контраатака, а до края на срещата гостите опитаха да предотвратят първото си поражение, но пропуснаха своите възможности.

Интересното е, че Сасуоло спечели и трите си мача в първенството без този с Ювентус, но поради нередовен състезател допусна служебна загуба от Пескара. През седмицата Саусоло разби Атлетик Билбао в своя дебют в груповата фаза на Лига Европа.