Иван Горанов игра едно полувреме при загуба от ПАОК

Бившият защитник на Левски Иван Горанов записа 45 минути при домакинската загуба на Ламия от ПАОК с 0:3. Нелсон Оливейра, Тиаго Данташ и Андрия Живкович реализираха попаденията за гостите от Солун. Те са трети в класирането на гръцкото първенство с 35 точки - седем по-малко от водача Панатинайкос

Горанов, който в предишния кръг беше заменен на почивката, днес остана сред резервите, но се появи в игра с началото на второто полувреме на мястото на Давид Симон. Неговият отбор е на предпоследното 13-о място в подреждането с 10 точки.

В друга среща вчера ПАС Янина победи с 3:1 като гост Левадиакос. Клаудио Балан, Родриго Ерамуспе и Георгиос Памлидис. Домакините върнаха едно попадение в последните секунди чрез Ставрос Панайоту.