ЧФР Клуж нямаше проблеми в Малта

ЧФР Клуж се класира с лекота за следващия кръг от квалификациите в Шампионската лига, където ще срещне Динамо (Загреб). Румънският първенец спечели с 2:0 като гост на малтийския Флориана без да се напряга особено. Резултата откри Майкс Сестор в 53-ата минута след асистенция на Мишел Перейра и точен удар с глава. В 7-ата минута на добавеното време Марио Рондон центрира към Каталин Голофка и той сложи точка на спора.ФК Сараево отстрани Конас Куей след успех с 2:0. И двата гола за тима от Босна и Херцеговина вкара Бенямин Татар. Със същия резултат Шериф (Тираспол) елиминира Фола от Люксембург. Попаденията бяха дело на Анатоле Аабанг и Андрей Лукич.В следващата фаза ФК Сараево ще гостува на Динамо (Брест), а Шериф също ще е гост, но на Карабах.Шампионска лига, квалификации:ФЛОРИАНА - ЧФР КЛУЖ 0:20:1 М. Сестор (53)0:2 К. Голофка (90+7)ШЕРИФ (ТИРАСПОЛ) - ФОЛА 2:01:0 А. Абанг (36)2:0 А. Лукич (80)КОНАС КУЕЙ - ФК СААРЕВО 0:20:1 Б. Татар (16)0:2 Б. Татар (65)