Всички резултати и голмайстори в Лигата на нациите

Съботният ден предложи нова порция интересни мачове от Лигата на нациите. За нас, българите, най-чакано бе домакинството на тима на Петър Хубчев срещу Кипър. "Трикольорите" направиха обрат с 2:1 и продължават да са лидери в групата си с пълен актив от 9 точки.

В другия мач от нашата група Норвегия надви Словения с 1:0. Единственото попадение за скандинавците бе дело на Оле Селнес в края на първото полувреме.

По-рано старт на програмата дадоха Словакия и Чехия. Гостите надделяха с 2:1 като гости и взеха първи точки. Голямата изненада на вечерта обаче е победата на Гибралтар с 1:0 над Армения като гост.

В дербито от Лига "А" един срещу друг излязоха Холандия и Германия. "Лалетата" разгромиха Бундестима с 3:0 и записаха първи точки в надпреварата.

Лига на нациите, 3-и кръг:

Лига "А":

Холандия - Германия 3:0 1:0 В. Ван Дайк (30) 2:0 М. Депай (87) 3:0 Ж. Вайналдум (90) МИНУТА ПО МИНУТА

Лига "В":

Ейре - Дания 0:0

Лига "С":

България - Кипър 2:1 0:1 Г. Кастанос (41) 1:1 К. Десподов (59) 2:1 Т. Неделев (68) МИНУТА ПО МИНУТА

Лига "D":

Македония - Лихтенщайн 4:1 1:0 А. Трайковски (10) 2:0 А. Трайковски (30) 3:0 Г. Пандев (36) 3:1 С. Йълдъз (37) 4:1 Е. Алиоски (67) МИНУТА ПО МИНУТА